wtorek, 9 lutego 2016

Studio JG wkrótce ogłosi nowe tytuły

Z fb Studia JG:
"Chociaż zapowiadaliśmy, że dopiero pod koniec lutego ogłosimy nasze nowe tytuły, postanowiliśmy podzielić się z Wami tą informacją trochę wcześniej. Już w ten czwartek dowiecie się jakie nowości wydamy! Pośród nich znajdzie się również kolejny imprint Ośmiu Macek. Premiera wszystkich tytułów już 8 kwietnia podczas konwentu Pyrkon! Do zobaczenia w czwartek!"
"Będą to wszystkie nowości, które pojawią się na Pyrkonie, zaś podczas konwentu ogłosimy nowości na drugą połowę roku."
"Do Pyrkonu jeszcze kilka rzeczy może się zmienić (nie ogłaszamy tych dalszych premier dlatego, że wciąż domykamy formalności) więc możemy powiedzieć tylko, że ogłosimy na Pyrkonie co najmniej dwie nowości."
Powinny to być:
- light novel
- komedia szkolna
- tytuł, który zrywa czapki z głów
- serię „z cycem” imprintu Osiem Macek
- horror

11 komentarzy:

 1. Nowościami Studia JG będą:
  - Dotrzymywanie Terminów®
  - Jakiś borderline ecchi ¯\_(ツ)_/¯
  - Coś co ma anime.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;D
   Ostatnio dorwałam pierwszy tomik Monster Musume - ja naprawdę mam sporą tolerancję, ale tym razem po czterech stronach miałam dość i rzuciłam mangę do kąta...

   Jeden z tych tytułów to będzie shoujo, jak ktoś nie wie...

   Usuń
  2. O, a dlaczego? Z tego, co czytałam, ludzie, którzy czytali, pozytywnie się wypowiadają o tym tytule.

   Mysz.

   Usuń
  3. Monmusu idzie krok dalej o d tego, co dotychczas było "dziewczynkami-potworami" w mainstreamie - zazwyczaj wyglądały jak cosplayerki, as in zwykłe laski z doczepionymi uszkami, skrzydełkami, albo syreny z ogonami wyglądającymi zupełnie jak nogi w ciasnej spódnicy (nawet była kiedyś taka Barbie z syrenim ogonem po prostu nakładanym na nogi). Monmusu idzie dalej i dziewczynki-zwierzęta są tu faktycznie animalistyczne, as in - pajęczyca serio ma gigantyczny, pajęczy odwłok i dodatkowe oczy. Oczywiście podobne rzeczy się już zdarzały, ale nigdy na taką skalę popularności.
   Bottom line: albo jesteś zoofilem, albo Cię taka laska-pyton odstręcza ;) Trochę jak z ludźmi, którzy potrzebują coraz bardziej zdegenerowanego porno i pewnego dnia budzą się po fapie do gejowskiego gore, choć myśleli, że są hetero.
   A, no i jeszcze - nic więcej monmusu tak naprawdę nie ma do zaoferowania, to kolejna durna haremówka wypełniona tymi samymi tropami, tylko dziewczynki bardziej zdeformowane niż zazwyczaj.

   Usuń
  4. No i chyba już wszystko jasne. Zoofilia to nie moja bajka :)

   Usuń
  5. Lubie MonMusu ;_______;

   Usuń
  6. Wierzę, ja po prostu nie zdzierżyłam ;] Nie moje klimaty, zresztą ostatnio coś mam małą tolerancję na mangi, które średnio mi się podobają. Kiedyś je czytałam namiętnie nawet mocne średniaki, teraz zrobiłam się strasznie wybredna ;p

   Usuń
 2. Najbardziej ciekawa jestem horroru. Coś mi mówi, że może to być kolejna jednotomówka z tej samej serii co "Ogar" :).
  Reszta - zależy, co to będzie :P. Odrzucam tylko cyca i light novel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cyc też nie dla mnie, z reszty teoretycznie coś może się znaleźć, ale to bardzo wątpliwe...

   Usuń
 3. Taaa, żadna z tych "podpowiedzi" mnie nie kręci. Cyc i szkolna komedia od razu out, horrorów nie czytam, na książki nie mogę już patrzeć, a to od "zrywania czapki" pewnie okaże się jakimś hipsterskim starociem, którego na 90% nie będę kojarzyć.
  Oni niech lepiej się terminów trzymają i zajmą tytułami, które już wyszły lub zostały zapowiedziane daaawno temu.

  OdpowiedzUsuń