sobota, 12 marca 2016

[offroad]Styczniowo-lutowe nabytki

Ze sporym poślizgiem, ale wreszcie jest - kolejna odsłona zakupowego cyklu. Ilościowo dość malutka, bo przez pewne wydawnictwo czekam i czekam na paczkę z japońskimi i koreańskimi dobrami. Z góry przepraszam za słabe zdjęcie, ale tylko takie mi się udało zrobić...

lut.jpg

Alice in the Country of Hearts: White Rabbit and Some Afternoon Tea tom 1 - systematycznie dokupuję zaległe Alicje przy jakichś okazjach - tym razem "używana" nówka z ebay'a. Jestem w trakcie czytania, idzie opornie, bo Petera jestem anty-fanką, ale i tak smuteczek, że tytuł nie zostanie należycie zakończony.

Miecz Nieśmiertelnego tom 9 - kiedyś dawno temu próbowałam przeczytać pierwszy tom, ale nie dałam rady. Dlaczego więc kupiłam dziewiątkę? A wy byście tego nie zrobili, gdybyście zobaczyli ją za złotówkę w bardzo dobrym stanie? No, ktoś, no?

QQ Sweeper tom 2 - zamówiłam go, jak jeszcze Waneko nie ogłosiło, że wyda swoją wersję i wygląda na to, że zdubluję tytuł do końca, bo polska adaptacja nie zapowiada się jakoś mocno zachęcająco do zaprzestania tylko na niej... Obawiam się jednak powtórki z Dengeki Daisy, więc... A co do samego tomu - podobał mi się znacznie bardziej niż pierwszy, czuć, że opowieść, rysunki idą już bardziej własnym, unikalnym torem, a nie są powtórką z wymienionego wyżej kwiatkowego dzieła tej samej autorki. Mam nadzieję, że im dalej będzie jeszcze lepiej.A wszystkim zaopiekowało się diabelskie kociątko, które za całe pięć złotych pilnuje mi od jakiegoś czasu domostwa ;D

5 komentarzy:

 1. Kiedyś kupowałam mangi, które były prawie za darmo, ale potem czułam frustrację, że nie mam wszystkiego, więc przestałam... X;D.

  Jeśli DD mi nie do końca siadło (wolałabym, żeby było gdzieś połowę krótsze, bo wątki mnie męczyły) to QQ pewnie też nie będzie dla mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm... ciężko powiedzieć ;P Zależy co dokładnie Ci nie siadło - jeśli rozwleczona historia, to myślę że możesz próbować mimo wszystko - to tylko trzy tomy, więc wątki na pewno się będę wlokły ;D Bo tajemnica też jest, ale wygląda na to, że w 3 tomie zostanie rozwiązana. Pytanie tylko co będzie w sequelu...

   Jeśli nie siadły Ci postacie, humor i cała otoczka - to raczej możesz być zawiedziona.

   Usuń
  2. Ok, dzięki, w takim razie chyba spróbuję :D

   Usuń
 2. Też bym kupiła jak za złotówkę. W ogóle, poniżej 5 zł kupiłabym autentycznie każdą mangę, takie przekleństwo kolekcjonera D:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czasem nie kupuję, ale tym razem się nie powstrzymałam ;D

   Usuń