piątek, 15 lipca 2016

Nowości Waneko

Wydawnictwo Waneko zapowiedziało dzisiaj wydanie mang: ReLIFE oraz Durarara!!: Żółte chusty. Ponadto potwierdzili, że wydadzą kolejne tomy (odpowiedzi) Gdy zapłaczą cykady.

ReLIFE
Autor: Sou Yayoi
Gatunek: humor, romans, supernatural, dramat
Liczba tomów: 5+
Premiera: 1 października 2016
Cena: 23,99 zł
Dodatkowe informacje: Format standardowy, cały tom w kolorze.
Opis wydawnictwa: Kaizaki Arata- 27 lat, bezrobotny, utrzymujący się jedynie z pracy dorywczej. Mężczyzna poległ na każdej możliwej rozmowie kwalifikacyjnej po tym, jak odszedł ze swojej ostatniej firmy, w której przetrwał tylko trzy miesiące. Jego życie zmienia się, gdy spotyka Yoake Ryou z Instytutu ReLife. Royu oferuje mu lek, mający dać Kaizakiemu wygląd 17-latka. Decydując się na wzięcie pigułki staje się obiektem jednorocznego eksperymentu i wraca do liceum, jako uczeń trzeciej klasy…

re1.jpg re2.jpg re3.jpg re4.jpg

Manga wydawana jest od 2013 roku przez wydawnictwo NHN.Durarara!!: Żółte chusty
Autor: Ryohgo Narita, Akiyo Satorigi
Gatunek: shounen, akcja, humor, romans, supernatural, dramat
Liczba tomów: 3
Premiera: 6 października 2016
Cena: 19,99 zł
Dodatkowe informacje: Format standardowy, kolorowe strony.
Opis wydawnictwa: Ataki nożownika w Ikebukuro ustały, a Anri w spokoju wraca do zdrowia. Wszystko dobrze się układa. Niestety, życie nie jest proste i na pewno nie wróciło do normy w oczach Kidy. Rozwścieczony agresją i przemocą zakłócającą spokój w jego sąsiedztwie, Kida i jego gimnazjalna ekipa Żółte Chusty, ponownie zbierają się w grupę. Dolary, grupa Saiki i Żółte Chusty. Kto wyeliminuje pozostałych i przejmie władzę w Ikebukuro?

dr1.jpg dr2.jpg dr3.jpg

Manga wydawana była w latach 2013-2015 w czasopiśmie GFantasy (Square Enix).

5 komentarzy:

 1. Nie powiem zaskoczyło mnie wydanie ReLIFE :). Ale chyba jednak sobie odpuszczę, z około 8 tomów pokryje wydarzenia z anime. Jeżeli nie powstaną kolejne odcinki to może zacznę zbierać od ok. 9 tomu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to ma tylko obecnie 6 tomów, więc anime chyba nie obejmie 8?

   Usuń
  2. Z tego co widzę rozdziałów jest ponad 135 a 5 obecnie wydanych tomów pokrywa ich 76. Anime oparło się na ok 108 rozdziałach.

   Usuń
 2. Wydanie ReLIFE to bardzo miła niespodzianka :D. Btw. Waneko chyba w ogóle jako pierwsze wyda ten tytuł poza Japonią, przynajmniej tak mi się wydaje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie pierwsza księga odpowiedzi "Cykad". To ona rozstrzygnie, czy będę dalej szukać w tej serii "tego czegoś" (czego póki co nie widzę) czy ją sobie odpuścić.

  OdpowiedzUsuń