środa, 25 maja 2016

Obwoluta i przykładowe strony mangi Ayuta

Wydawnictwo Ringo Ame zaprezentowało dzisiaj obwolutę i przykładowe strony pierwszego tomu mangi Ayuta, którego premiera odbędzie się 27 maja 2016 r. na konwencie Magnificon.

ayutas.jpg

Ponadto:
"Niedługo ogłosimy nowe tytuły. Nigdzie się nie wybieramy;)"

6 komentarzy:

 1. WOW ONI ŻYJOM
  I nigdzie się nie wybierajom ;) ;) ; - )
  Trochę bardziej kusi, bo będę na Magni, ale raz że mam ograniczoną możliwość targania a dwa, że nie ufam im że wydadzą do końca :|

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To będzie prawdziwy test dla twej silnej woli ;]

   Usuń
 2. Ehm... szczerze?
  Te strony to chyba jakoś losowo wybierane, bo nawet nie da się odnaleźć sensu, no ale ok.
  Co nie zmienia faktu, że kupowanie rozpoczętej serii (?) od wydawnictwa, które potrafi zniknąć na pół roku, a potem bez żadnego wyjaśnienia powrócić (i twierdzić, że nic się nie stało i że wszystko przecież jest okej) to loteria. Co prawda, to jeden tom, ale równie dobrze mogę przeznaczyć te dwie dychy na kupno innego komiksu.

  Mysz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewno losowo, choć może my nie jesteśmy na tyle mądrzy, żeby zrozumieć ich logikę ;>

   Usuń
  2. Jeśli faktycznie losowo, to trochę bez sensu, bo nikomu nieznany tytuł nadal jest nikomu nieznany, a tych kilka obrazków wcale mnie nie zachęciło do kupna (zwłaszcza że teksty w dymkach wydają się idiotyczne - co może oczywiście być "zasługą" tego właśnie wyrwania z kontekstu).

   Mysz.

   Usuń
 3. Ładne te przykładowe strony... Opis też w sumie ciekawy (początkowo byłam zdecydowana tego nie kupować)... Ale seria ongoing/nie jednotomówka od Ringo? Ja podziękuję.

  OdpowiedzUsuń