piątek, 8 lipca 2016

SuBLime wyda mangę Finder

SuBLime zapowiedziało, że wyda mangę Finder, autorstwa Ayano Yamane. Będzie to pierwsza "uratowana" manga, pierwotnie wydawana przez DMI (Digital Manga), które z końcem czerwca straciło prawa do tytułów od Libre Shuppan. SuBLime zadeklarowało, że przyjrzy się innym tytułom, jednak na pewno nie uratuje wszystkich mang.

Finder
Autor: Ayano Yamane
Gatunek: yaoi, romans, dramat, akcja, komedia
Liczba tomów: 8+
Premiera: maj 2017 r.
Cena: ?
Opis: While out on assignment trying to document the illegal activities of the Japanese underworld, photographer Takaba crosses paths with the dark and mysterious leader Asami. Asami takes Takaba captive in an attempt to subjugate and possess him. But when the son of the Chinese mafia enters demanding evidence that Takaba may have, will Takaba be able to survive being caught in the crosshairs of a deadly underworld feud?


Manga wychodzi od 2001 roku w czasopiśmie Be x Boy Gold (wyd. Libre Shuppan).

2 komentarze:

  1. Muszę stwierdzić, że zadziwia mnie wielka radość z tego ogłoszenia na twitterze. W 2016 jeszcze ktokolwiek jara się Finderem? Chociaż fakt, gdybym zbierała wyd., które zostało przedwcześnie skończone to teżbym się cieszyła, że nie zostanę z niekompletną serią. Cała ta sprawa z przerwaniem współpracy jest ciekawa

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę stwierdzić, że zadziwia mnie to, że ktoś nie rozumie pojęcia "klasyka", a nawet klasyka gatunku. Nie jestem fanką yaoi i ani mnie Finder ziębi ani grzeje, ale doskonale rozumiem, że klasyka nie starzeje się nigdy.

    OdpowiedzUsuń