wtorek, 30 sierpnia 2016

Nowość od Yen Pressu

Wydawnictwo Yen Press zapowiedziało wydanie specjalnej, kolekcjonerskiej edycji light noveli Spice and Wolf.Spice and Wolf
Autor: Isuna Hasekura, Jyuu Ayakura
Gatunek: seinen, okruchy życia, fantasy, przygoda, dramat, komedia
Liczba tomów: 1 (17)
Premiera: 4 października 2016
Cena: $150.00
Dodatkowe informacje: Limitowana edycja w twardej oprawie zawierająca wszystkie 17 oryginalnych tomów w jednym.
Opis wydawnictwa: The light novel series' story centers around the travels of the merchant Kraft Lawrence, who strikes a deal with the wolf god Holo that sees him transporting the homesick goddess back to her remote northern homeland. Uniquely exploring medieval trade, commerce, and religion, Lawrence plies his trade with Holo (in both human and wolf form) often becoming a decisive factor in his endeavors, but in the end, it is the story of these two memorable characters and their relationship to one another.

sp3.jpg sp4.jpg sp2.jpg sp1.jpg

LN-ka (główna historia) wydawana była w latach 2006-2011 przez wydawnictwo ASCII Media Works. W 2016 roku ma wyjść 18, dodatkowy tom.

4 komentarze:

 1. "LN-ka wydawana była w latach 2006-2011"
  2016. We wrześniu ma ukazać się 18 tom z historiami pobocznymi mającymi miejsce po zakończeniu 17 tomu (Spring Logs które są teraz dostępne na stronie internetowj Spice and Wolf) i będący wstępem do drugiej serii o córce Holo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, dzięki, dodałam info o 18 tomie. Nie jestem fanką tego tytułu, więc nie miałam pojęcia :)

   Usuń
  2. Nie wiem, po co zmieniałaś informację. Skoro ten tom jest dodatkowy, to nie wchodzi w skład głównej serii, zatem ln ZAPOWIEDZIANA przez Yen Press, wydawana była od 2006 do 2011 roku.
   Ech, te ludzie zawsze muszą się wymądrzać na temat mang, widocznie nie mają innej, bardziej praktycznej wiedzy do chwalenia się :s

   Usuń
  3. Masz rację tak naprawdę, ale już lepiej więcej informacji niż mniej, tak mi się przynajmniej wydaje...

   Usuń