sobota, 1 października 2016

Premiery JPFu

Od dzisiaj w sprzedaży dostępne są dwie pozycje od wydawnictwa JPF - Kryjówka dezertera oraz Naruto: tajemna historia Shikamaru.

Kryjówka dezertera
Autor: Junji Ito
Gatunek: horror, dramat
Liczba tomów: 1
Cena: 44,99 zł
Dodatkowe informacje: Format A5, obwoluta.
Opis wydawcy: Słowo „zło” zwykle przywodzi na myśl coś z zewnątrz – obraz diabła przybywającego z otchłani piekielnej, by siać spustoszenie wśród przerażonych ludzi. A co jeśli demony tak naprawdę kryją się dużo bliżej? W twojej rodzinnej wsi? Wśród rodziny i przyjaciół? A może – co najstraszniejsze – w tobie samym, w twoim ciele, umyśle, wspomnieniach, snach... „Ciszej, bo ON się obudzi...” Zbiegły z wojska Furukawa prosi przyjaciela o pomoc. W jego domu znajdzie jednak coś więcej niż tylko schronienie przed okrucieństwami wojny... Przed wami kolejny zbiór przerażających historii autorstwa japońskiego mistrza grozy.Naruto: tajemna historia Shikamaru
Autor: Masashi Kishimoto, Takashi Yano
Gatunek: shounen, akcja
Rodzaj: light novel
Liczba tomów: 1
Cena: 24,90 zł
Dodatkowe informacje: Format 13cm x 18,2cm.
Opis wydawcy: Kiedy tak właściwie przestał mówić, że wszystko jest "upierdliwe"...? Od Wielkiej Wojny Świata Shinobi minęły dwa lata. Shikamaru, jako ważna osoba dla Osady Ukrytej w Liściach, jest wiecznie zajęty ogromem pracy. Pewnego dnia pojawia się informacja, że z różnych osad znikają liczni shinobi. Gdzieś przepadł i Sai. Okazuje się, że zaginieni trafili do tajemniczego państwa - do Kraju Ciszy... Shikamaru, jako shinobi i jako dorosły, będzie musiał stawić czoła cieniom nowej ery, aby chronić dźwigane na barkach ciężary.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz