piątek, 9 grudnia 2016

Nowe wydawnictwo i nowe tytuły?

Pojawiły się informacje o nowym wydawnictwie - Red Sun, którego celem jest wydawanie komiksów z Japonii i Korei. Według ich sklepu dostępne w sprzedaży są już dwa pierwsze tomy manhwy Wind Breaker, zapowiedziany jest również Dark Air. Niestety obecnie brak jest większych szczegółowych danych - wpis będzie aktualizowany.

7 komentarzy:

 1. Fajnie, że uderzyli w kierunku webkomiksów koreańskich. Fajnie też, że nie wzięli się za yaoi, bo to już się robi nudne, kiedy nowe wydawnictwa od razu lecą po rysowanych gejów.
  Szkoda, że na ich stronie zero informacji na temat technicznych spraw związanych z wydanymi tomikami.

  Mysz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, więc ta wysoka cena za tomik Wind Breakera wzięła się stąd, że to kolorowy webcomic...? No to zagadka się wyjaśniła, bo kiedy spojrzałam na to koreańskie cudo po raz pierwszy, doznałam lekkiego cenowego szoku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dark Air wydaje się ciekawe. Dobrze, że wydają mało znane tytuły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, świetnie. Już widzę, jak na mało znanych tytułach zarabiają i utrzymują się w ciągu najbliższych dwóch lat na rynku.

   Mysz.

   Usuń
  2. A dlaczego nie...? Przy właściwym utrzymaniu bilansu nakładów & zysków - nie widzę z tym problemu. Najlepszym przykładem małe, ale działające od lat Yumegari. Czy Yumegari wydaje znane tytuły? Nie sądzę?. Działają, jak działali kilka lat temu? I owszem. Znaleźli niszę w postaci hentaiów, co daje im spory zysk, i mają się chyba całkiem nieźle, wydając tak hentaie, jak mało znane tytuły.

   Usuń
  3. Hehehe, Yumegari... super przykład.

   Usuń
 4. Jakby wzięli się za chiński webcomic, to 19 Days czeka na wydanie ;)

  OdpowiedzUsuń