piątek, 7 kwietnia 2017

Studio JG wyda Totsukuni no Shoujo

Wydawnictwo Studio JG poinformowało, że wyda mangę Totsukuni no Shoujo w nowo powstałej serii "Exclusive".

Totsukuni no Shoujo
Autor: Nagabe
Gatunek: shounen, supernatural, tajemnica, fantasy, dramat
Liczba tomów: 3+
Premiera: 28 kwietnia 2017 r.
Cena: 39,99 zł
Dodatkowe informacje: Format A5, twarda oprawa z obwolutą, złocenia, kolorowe strony. Kwartalnik.
Opis: W świecie podzielonym przez okrutną klątwę mała dziewczynka imieniem Siva została porzucona w lesie zamieszkałym przez przeklęte istoty. Przed niechybną śmiercią ratuje ją tajemniczy rogaty mistrz, który bierze dziecko w opiekę. Czy jednak długo będzie mógł chronić Sivę, jeśli nawet jego dotyk może zarazić dziewczynkę złym czarem?

girl.png gir2.jpg gir3.png

Manga wychodzi od 2015 roku w czasopiśmie Comic Blade (Mag Garden).


"Seria Exclusive wejdzie do naszego planu na stałe - będziemy do niej zaliczać tytuły, które mamy nadzieję, zdołają zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta"

5 komentarzy:

 1. Fajno, ale przewiduję, że z tym też będą mieć takie obsuwy i opóźnienia jak z paroma innymi tytułami, które od nich kupuję - więc może sprowadzanie wcale nie jest złą opcją :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co od nich kupujesz? Ostatnio dobrze się sprawują.

   Usuń
  2. Aw, przegapiłam D:
   Kupuję sporo, ale myślałam głównie o Opowieści Panny Młodej i Oblubienicy Czarnoksiężnika. Teraz jednakowoż widzę, że Panna Młoda w Stanach jest jeden tom za JG, OMG WTF LOL ZOMG przepraszam, Yanku, już nie będę wątpić D:

   Usuń
 2. Bardzo dobra manga, jedna z najlepszych, jakie ostatnio czytałam :D. Od trzeciego tomu będę musiała zadecydować, czy kupować dalej angielskie, czy przerzucić się na polskie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden z ciekawszych tytułów, jaki czytałam od dłuższego czasu. Taka mroczna baśń, plus kreska świetnie wpasowująca się w ten klimat.

  Cenowo będzie podobnie jak za angielską edycję, tyle że forma wydania lepsza, więc się przerzucę na twardą oprawę. (Aczkolwiek twarda oprawa na coś, co ma ledwie 180 stron? Gdyby to było wydanie 2w1 to okej, ale w tym przypadku jakoś mnie to zbytnio nie jara. No ale jak to będzie wyglądać na żywo i czy wygodnie się będzie czytało, to się okaże.)
  Tylko... dlaczego cykl trzymiesięczny? :/

  Natomiast sama Seria Exclusive na plus. Liczę na inne równie dobre perełki.

  OdpowiedzUsuń