sobota, 10 czerwca 2017

Dango wyda To nie tak, że cię kocham!

Wydawnictwo Dango zapowiedziało wydanie mangi To nie tak, że cię kocham!.


To nie tak, że cię kocham!
Autor: Chise Ogawa
Gatunek: yaoi, komedia, romans, dramat, szkolne życie
Liczba tomów: 1
Premiera: 25 listopada 2017
Cena: 21,90 zł
Dodatkowe informacje: Format 128x182 mm, okładka miękka ze skrzydełkami.
Opis wydawnictwa: Fujima Taisei jest w swoim mieście prawdziwą gwiazdą – podziwiany i rozpieszczany niemal przez wszystkich, staje się typowym samolubnym dzieciakiem. Jedyną zmorą w jego idealnym życiu pozostaje niejaki Okachimachi Keita, kolega z czasów gimnazjalnych. Kiedy spotykają się po trzech latach przerwy, Taisei wprowadza w życie swój genialny plan zemsty na Okachimachim! Ale… chyba nie wszystko udaje się tak, jak powinno. Przecież Taisei nienawidzi Okachimachiego tak bardzo, że… serce bije mu mocniej na jego widok i nie może racjonalnie myśleć w jego obecności?! Czy to możliwe, że się zakoch…?! Nie ma mowy!

to.jpg

Manga z 2012 roku, wychodziła w czasopiśmie Hertz (Taiyo Tosho).


"Aktualnie czekamy na umowę na kolejny tytuł BL, o który pytaliśmy około pół roku temu. Oby doszła jak najszybciej, bo nie możemy się doczekać, aby Wam go ogłosić. "

2 komentarze:

  1. Wspaniale! Kocham mangi od Chise Ogawa! Mam nadzieję, że wydadzą również kolejne mangi autorki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten tytuł akurat nie zapadł mi jakoś szczególnie w pamięć (chociaż coś tam z niego pamiętam), ale myślę, że kupię. Im więcej mang tej autorki, tym większe prawdopodobieństwo, że doczekam się "Owaranai Fukou ni Tsuite no Hanashi". ♥ ♥ ♥

    OdpowiedzUsuń