piątek, 30 czerwca 2017

Nowości boys love od Studia JG

Wydawnictwo Studio JG zapowiedziało wydanie mang: Deadlock, Itadakimasu, Gochisou-sama, Arashi no Ato oraz Hatsukoi no Atosaki.

Deadlock
Autor: Saki Aida, Yuu Takashina
Gatunek: yaoi, akcja, dramat, tajemnica
Liczba tomów: 2+
Premiera: październik 2017
Cena: 22,90 zł
Dodatkowe informacje: Format standardowy, obwoluta
Opis wydawnictwa: Yuuto Lennix, policjant z wydziału narkotykowego zostaje oskarżony o zamordowanie swojego partnera. Mimo iż twierdzi, że jest niewinny, dowody świadczą przeciwko niemu. Zostaje skazany i trafia do Schelger - więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie brutalne pobicia i morderstwa są na porządku dziennym. Zwalczające się gangi, silny podział rasowy i fakt, że Yuuto musi ukrywać swój zawód sprawiają, że każdy dzień jest walką o przeżycie. Niespodziewanie pojawia się jednak szansa na odzyskanie wolności. FBI proponuje mu współpracę - ma odszukać groźnego przestępcę o pseudonimie Corvus, który z więzienia wydaje rozkazy swoim podwładnym. Czy Yuuto zdoła zakończyć śledztwo zanim padnie ofiarą współwięźniów?

de1.jpg de2.jpg

Manga wychodzi od 2011 roku w czasopiśmie Chara (Tokuma Shoten).Itadakimasu, Gochisou-sama
Autor: Tomo Kurahashi
Gatunek: yaoi, romans, komedia, okruchy życia
Liczba tomów: 1
Premiera: grudzień 2017
Cena: 22,90 zł
Dodatkowe informacje: Format standardowy, obwoluta
Opis wydawnictwa: Hiroto ma 31 lat i uwielbia gotować. W dodatku jego dobre serce nie pozwala mu przejść obojętnie obok porzuconych, bezdomnych zwierzaków, które przygarnia ku rozpaczy swoich współlokatorów. W bożonarodzeniową noc natrafia jednak na zupełnie inne znalezisko - na chodniku znajduje śpiącego, młodego chłopaka. Okazuje się, że dopiero co został wyrzucony na bruk i nie ma się gdzie podziać. Hiroto postanawia zabrać go do domu i wynająć mu pokój...

ita.jpg

Manga z 2015 roku, wydawana była w czasopiśmie Hanaoto (Houbunsha).Arashi no Ato
Autor: Shoko Hidaka
Gatunek: yaoi, okruchy życia, dramat
Liczba tomów: 1
Premiera: sierpień 2017
Cena: 22,90 zł
Dodatkowe informacje: Format standardowy, obwoluta
Opis wydawnictwa: Sasaki jest młodym mężczyzną, który wiele już w życiu osiągnął. Rozwijając swój talent i realizując marzenia udało mu się zostać szefem firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Choć na klientach potrafi zrobić pozytywne wrażenie, w rzeczywistości jest egocentryczny, zarozumiały i gderliwy, a poważne związki wydają mu się zupełną stratą czasu. Pewnego dnia na przyjęciu biznesowym poznaje Okadę - młodego, przystojnego mężczyznę, który od razu wpada mu w oko. Gdy jednak ten proponuje mu nocny clubbing w towarzystwie uroczych pań, Sasaki wie, że będzie musiał się obejść smakiem. A jednak ta noc stanie się początkiem wielkich zmian w życiu młodego projektanta...

ara.jpg

Manga z 2007 roku, wydawana była w czasopiśmie Hanaoto (Houbunsha).Hatsukoi no Atosaki
Autor: Shoko Hidaka
Gatunek: yaoi, romans, okruchy życia, dramat
Liczba tomów: 1
Premiera: luty 2018
Cena: 22,90 zł
Dodatkowe informacje: Format standardowy, obwoluta
Opis wydawnictwa: Nishina nie może pochwalić się udanym życiem osobistym. Po tym jak odeszła od niego żona, wciąż nie może przestać myśleć, że stracił wszelkie szanse na założenie rodziny i spokojną przyszłość. Jednak pewnego dnia przypadkowo spotyka Miyamę - przyjaciela, którego nie widział od czasów liceum. Ten najwyraźniej go nie rozpoznał, ale do Nishiny powróciły dawno wyparte wspomnienia o rozmowie, jaką odbyli dziesięć lat wcześniej. Czy jest jeszcze czas, aby naprawić przeszłość?

hat.jpg

Manga z 2011 roku, wydawana była w czasopiśmie Hanaoto (Houbunsha).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz